אודותינו

מי אנחנו

מירי וסילבסקי פינטו (ישראל), בוגרת תואר שני לכלכלה מהאוניברסיטה האירופאית, מייסדת דובאי הום בע"מ. מירי ביקרה בדובאי עשרות פעמים, והכירה את תמרה ירגשבה (איחוד האמירויות), ממיטב ברוקריות הנדל"ן בדובאי, לפני עשור, בזמן ששניהן התגוררו בדוחא, קטאר. "היתרון שלי הוא ללא ספק ההיכרות האישית שלי עם המנטליות והדינמיקה המקומית, ידע שצברתי במהלך השנים שחייתי במפרץ ובארצות ערב; נסיון שישראלים בודדים יכולים להתגאות בו" – מספרת מירי.  

עם ההודעה על כינון היחסים עם איחוד האמירויות, מירי חברה לתמרה על מנת להנגיש את עולם הנדל"ן של דובאי למשקיעים ישראלים, כדי שיוכלו להנות מאותן ההזדמנויות להרוויח שמשקיעים אירופאים, אמריקאים וסינים נהנים מהם כבר שנים.

shutterstock_1398431999

מציאת עסקה ונכס אידאליים

בזכות הקשרים שלנו שהתחילו הרבה לפני נרמול היחסים בין המדינות, יש לנו גישה לנכסים באזורי ביקוש, בפרוייקטים מקבלנים מובילים אשר ידועים באיכות בניה ועמידה בלוחות זמנים.

שיתופי הפעולה עם הקבלנים מאפשרים לקבל פריסת תשלומים אטרקטיבית – עד לשנתיים אחרי מסירה.

אנו משווקים מגוון נכסים רחב – דירות, וילות ובתים מפוארים, פרויקטים בבנייה, נכסים מאוכלסים, יד-שניה, דירות מניבות עם שוכרים קיימים, ונדל"ן מסחרי.

ליווי צמוד ושירותי ניהול

בעזרת הנסיון, הידע והקשרים שפיתחנו תוכלו לבצע השקעות נדל"ן בדובאי בקלות ובבטחון. הסוכנים שלנו בדובאי וותיקים ומנוסים, בעלי רשיון תיווך ממנהלת הקרקעות של דובאי ועוברים מבחן הסמכה כל שנה. הם ליוו וסגרו מאות עסקאות עבור משקיעים מכל העולם, וישמחו ללוות את המשקיעים הישראלים בכל תהליך איתור הנכס, הרכישה, חתימת החוזה, רישום הנכס וכו' עד קבלת המפתח. לאחר מסירה ניתן להעזר בשירותיהם בהשכרת ואחזקת הנכס, וניהולו השוטף.