וילות ובתים למכירה בדובאי

זינוק של פי 5 בעסקאות מכר של בתים עירוניים וגם וילות למכירה בדובאי

דובאי היא ללא ספק ההגדרה המילונית של עיר אורבנית. מספיק מבט חטוף על קו הרקיע עוצר הנשימה שלה על מנת לקבל רושם בלתי נשכח מהעיר, ולהבין כי מדובר בעיר שהמבנים שלה הם מהמרשימים ביותר בעולם, כאשר גורדי השחקים שלה הם סמל זיהוי לעיר. ואכן, לא בכדי, אומרים ש-25% מכל המנופים בעולם נמצאים בדובאי.

כפי שניתן לראות, שנת 2020 פתחה בפני משקיעי הנדל"ן הישראלים את האפשרות לרכוש נדל"ן באיחוד האמירויות בכלל ובדובאי בפרט. כדאי לדעת כי דובאי הפכה ליעד מרכזי להשקעות בתחום הנדל"ן, עם ירידה במחירי הדירות המוצעות לרכישה, לצד תנופת בנייה של בתים ופרויקטים יוקרתיים רבים – תנאים אשר מבטיחים אופציה לצמיחה ולתשואות גבוהות בעתיד.

מדוע כדאי לרכוש בתים עירוניים ווילות בדובאי?

אם יש משהו שלמדנו במהלך הסגר(ים) המלווים את תקופת הקורונה, זה ככל הנראה החשיבות הרבה שיש לסביבת המגורים והמרחב הפרטי שלנו. הימים בהם נתבקשנו להישאר בבתים או לעבוד מהם, ובעיקר ימי הסגר הכללי, הותירו אותנו עם כמיהה עזה לראות ירוק בעיניים – לדשא, לעצים, לטבע. ואכן ניתן לראות כי מאז מרץ 2020 החל זינוק בביקוש עבור בתים עירוניים, כמו גם וילות למכירה בדובאי.

שכונות המגורים הבנויות לרוחב ולא לגובה, או "קהילות" כפי שהן מכונות בדובאי, נחשבות משפחתיות יותר, מאופיינות בשטחים ירוקים רבים יותר ובעלות חיי קהילה תוססים ואדוקים. קהילות שכאלה נפרשות לרוב על פני קומפלקס מגודר, מוקפות לרוב בשטחים ירוקים שופעים ובאגמים, כמו גם מציעות מתקנים מפוארים שמיועדים לשימוש עבור חברי הקהילה, כגון בריכה, חדר כושר, מרכזי קניות, מרפאות עצמאיות, גנים ובתי ספר – ולמעשה פועלות כמעין יחידות עצמאיות, השוכנות בעיר ונפרדות ממנה.

בתים עירוניים (townhouses), וילות ובתים מפוארים בדובאי, נוטים להניב תשואות יפות, ומומחי נדל"ן סבורים כי הם עוד יעלו רבות בשנים הקרובות. קרקעות פנויות לבניה באזורי ביקוש אוזלות, וקבלנים מצליחים לבנות יותר יחידות מבניה לגובה – ולא לרוחב.

מחירים וגובה התשואה הצפויה של בתים עירוניים ווילות בדובאי

למרות שבתים ווילות בדובאי מהווים פחות מ-20% מכלל הנדל"ן בעיר, ולרוב שייכים לתושביה המקומיים, אין זה מפתיע שבתקופת הקורונה ובעקבות הסגרים המתמשכים, ניכרת עלייה רבה בביקוש אחר דירות למגורים, של וילות ובתים צמודי קרקע מפוארים בדובאי, כמו גם עלייה בביקוש עבור פרויקטים למגורים בשכירות של בתים בדובאי.

אם בחודש מאי 2020 דיווחה מחלקת הקרקעות של דובאי על 110 מכירות של וילות ובתים בדובאי, הרי שבחודש אוקטובר של אותה שנה נמכרו כבר 665 בתים ווילות בעיר – כלומר היקף העסקאות גדל פי חמישה!

מחירי השכירות החודשית הממוצעת לווילה בת 3 חדרים נעים בין $2,200 לכ-$3,600, לווילה בת 4 חדרים בין $2,750 לכ-$4,100, ולווילה בת 5 חדרים בין $3,300 לכ-$5,000. מחירי הרכישה נעים בין $100,000 ל-$800,000, תלוי כמובן במיקום ובגודל הנכס.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן בדובאי דווקא עכשיו?

בדובאי ישנן כיום הזדמנויות רבות בתחום הנדל"ן, לצד מחירים נמוכים ומדיניות נוחה של מיסים על רכישות נכסים. בשל צניחת המחירים והעלייה בביקוש לרכישת בתים ווילות בדובאי, מומחי נדל"ן מעריכים כי גובה התשואה השנתית ימשיך לזנק וכי אנו מצויים כעת בעיתוי חסר תקדים להשקעה בנדל"ן מניב בדובאי. 

מתעניינים בהשקעות נדל"ן בדובאי? דובאי הום בע"מ משווקת מגוון רחב של בתים למכירה בדובאי, מכירת בתים מפוארים בדובאי, כמו גם וילות למכירה בדובאי, בין היתר בפרויקט האקסקלוסיבי Emaar Beachfront.

הסוכנים עמם אנו עובדים ליוו וסגרו מאות עסקאות עבור משקיעים מכל העולם, משלב איתור הנכס, הרכישה, חתימת החוזה, רישום הנכס, ועד לאחזקת הנכס וניהולו השוטף. אנו משווקים מגוון רב של נכסים – דירות, וילות ובתי יוקרה, פרויקטים בבנייה, נכסים מאוכלסים, נדל"ן מסחרי ועוד.