פרויקט BLVD HEIGHTS

בולוורד הייטס, בדאון טאון דובאי Free-Zone DMCC - החל מ-$545,723

מהדורה חדשה של בתים מרוהטים במלואם עם 3 חדרי שינה בדאון-טאון העיר דובאי. Emaar ו-DMCC מציגים אוסף בלעדי של דירות 3 חדרי שינה מרוהטות במלואן המתהדרות בחללים גדולים בחלל פתוח, אחסון עילאי, גימורי פרימיום ועיצוב עכשווי.

Home Office – במסגרת הרכישה ניתנת לרוכשים כתובת להקמת עסק כהטבה ללא עלות. בדובאי אין אפשרות לרשום עסק בדירת מגורים. חברה הממוקמת בפרי-זון פטורה ממס ומאפשרת תושבות בחסות העסק. לפרטים נוספים בקרו בבלוג שלנו.  

מיקום הפרויקט: 

הפרויקט ממוקם ב Down Town דובאי, מגה פיתוח שהוא ספינת הדגל של EMAAR, דאון-טאון דובאי נפרס על שני הקילומטרים המרובעים היוקרתיים ביותר בדובאי. מרכז עירוני דינמי זה, המוקף משני צדיו של דרך שייח' זאיד ודרך המרכז הפיננסי, האיץ את הכלכלה וחיזק את המוניטין של דובאי כסמל עולמי אמיתי. דאון-טאון דובאי מספק את אורח החיים המטרופוליטני האולטימטיבי שופע ציוני דרך ברמה עולמית – הוא ביתם של בורג' חליפה, קניון  Dubai Mall והמזרקות, והוא הלב האמיתי של האמירויות.

 מה בפרויקט?

דירות עם 3 חדרי שינה בבולוורד הייטס – מגורי מנהלים, תוכל לעבוד במשרד הביתי שלך, ולחיות את החיים שחלמת.

זו ההזדמנות שלך לחיות את החלום שלך בדובאי, גדול ונועז יותר ממה שחשבת שאפשרי. מחנויות, בתי קפה וחוויות קולנריות משובחות בכל מקום, לחדר הכושר ובריכת השחייה על סף דלתכם.

מסירה באפריל 2021. דירות 4 חדרים אחרונות. שלמו 40% והיתרה שנתיים אחרי אכלוס. ללא עמלת תיווך

תמונות מהשטח

Previous
Next