פרויקט UNA TOWN SQUARE

אונה, טאון סקוור, החל מ-$125,000

UNA  מגורים, פרויקט בנוי ומוכן לאכלוס של הקבלן נ'שמה. היא ממוקמת בשכונת הדגל טאון סקוור דובאי, ומציבה תקן זהב חדש לקהילות שמתוכננות חכם. קהילה חכמה זו, תכלול מגוון של מתקנים מודרניים, עם פארקים המשתרעים על פני 154,000 מ"ר, 16 גנים קהילתיים, רשת נרחבת של שבילים – אלה חיי עיר בסביבה נקייה וירוקה יותר. הדירות שלה מציעות כתובת בלעדית והזדמנות יוצאת דופן. בקהילה יש מספר פארקים, גנים קהילתיים וכבישים מוצלים. היא נועדה להיות קהילה ידידותית למשפחה כיוון שהיא קהילה מגודרת בסמיכות לבתי ספר רבים. הנכסים בה פופולריים בקרב שוכרים ומשקיעים בשל איכות הבתים במחיר המוצע. האזור נמצא גם  קרוב לאזור ה-EXPO 2020.

אונה, קומפלקס מגורים מתקדם, שבו מתקני עבודה ומשחק משותפים מעודדים רוח קהילתית משגשגת. אווירה מרגיעה וסביבה חברתית מזמינה.

מיקום הפרויקט:

טאון סקוור הוא אחד הפרויקטים השאפתניים ביותר בדובאי, הוא 750 דונם בגודלו ובסופו של דבר יכלול 3,000 קוטג'ים ו-18,000 דירות. הקהילה החדשה הזו גדולה מספיק כדי להיחשב לפרבר בפני עצמה. הפיתוח יכלול מרחב ציבורי מרכזי בגודל של 16 מגרשי כדורגל, למעלה מ-500 חנויות, קולנוע שינוהל על ידי רשת בינלאומית ומלון. מתקנים כמו מרכזים קהילתיים, חנויות קמעונאיות, אזורי בידור, פארקים ועוד הרבה יותר נמצאים באזור. הוא ממוקם בפאתי דובאי, לאורך כביש אל קודרה (D63).

מה בפרויקט? 

  • בריכה, ספרייה, חדר מוזיקה ומיני תיאטרון
  • בתים במרחק הליכה מפארק טאון סקוור
  • מגוון רחב של חנויות, מסעדות ובתי קולנוע
  • קילומטרים של שטח ירוק ליהנות, עם שבילים לריצה, רכיבה על אופניים והליכה
  • מגרשי משחקים לילדים, בריכות וחדרי כושר
  • סקייטבורד ופארק מים בקרבת מקום
  • מתקנים מודרניים כולל בתי ספר ובתי חולים 

דירות סטודיו החל מ-$125,000 ודירות 2 חדרים, החל מ-$167,000 עם פוטנציאל תשואה של 6.5% בפרויקט מוכן לאכלוס.

שלמו 20%, קבלו מפתח והיתרה תשולם בפעימות 3 שנים אחרי מסירה. ללא עמלת תיווך.