פרויקט Bellavista, Damac Hills

בלה ויסטה ב-Damac Hills. החל מ-$126,000 לדירת סטודיו

דירות רב-תכליתיות בקהילת גולף מבוססת הממותגת על ידי טראמפ

שלושה מגדלי מגורים המציעים דירות סטודיו, דירות 1 ו-2 חדרי שינה עם נוף פנורמי של דמאק הילס ומשקיף על מועדון הגולף הבינלאומי טראמפ דובאי. לובי אלגנטי מקבל את פניכם הביתה, והדירה שלכם מעוצבת בקפידה כדי למקסם הן את מרחב המחיה והן את הנופים יוצאי הדופן. Bellavista הוא חלק מקהילה מבוססת, ונהנת ממגוון מתקנים כגון חנויות ובתי קפה, בית ספר, ומרחב של פארק ירוק וכיף בחוץ.

.

מיקום הפרויקט:

DAMAC Hills היא קהילה עצמאית מבוססת בדובאילנד הפופולרית, הכוללת וילות, דירות ומלון. בתים ממוקמים סביב מועדון הגולף הבינלאומי טראמפ דובאי או הפארק, כמעט ארבעה מיליון מטרים רבועים של גנים, מתקני ספורט, פארק סקייטים ואורוות סוסים. יש גם בית ספר, סופרמרקט של קרפור.

ביתו של מועדון הגולף הבינלאומי טראמפ דובאי, הוא מתגאה גם כמעט ארבעה מיליון מטרים רבועים של פארק המציע אזורים נושאים שונים עבור הרפיה וספורט – כולל בריכות שחיה, חדר כושר מודרני, גנים נינוחים ואגמים, פארק סקייטים, חוות סוסים, מגרש כדורגל, מגרשי טניס ועוד.

משאיות מזון פופולריות וטנדר גלידה לשרות הקהילה, יחד עם סופרמרקט , בית הספר ג'בל עלי, סלונים ושירותי ניקוי, חממה למכירת צמחים, ושירות הסעות לקניון האמירויות.

נשארו דירות סטודיו, אחד ושני חדרי שינה. תוכנית תשלום לאחר מסירה – קבלו מפתח והמשיכו לשלם במשך 3 שנים. ללא עמלת תיווך.